O spoločnosti

Spoločnosť TREROSE, spol. s r.o. bola založená v apríli 2007. Zaoberá sa výrobou pančuchového tovaru na kvalitnej talianskej technológii.

Snahou firmy je ponúknuť pestrý sortiment, ktorý by uspokojil rozmanitosť potrieb trhu.  Výrobný proces je pod stálou kontrolou pracovníkov v jednotlivých výrobných fázach na príslušných meracích zariadeniach a kontrolných stojanoch, čím sú  zaručené tak  stále rozmery ako i kvalita spracovania.

Prednosťou firmy je schopnosť rýchlo reagovať na požiadavky zákazníkov a nízke ceny pri zaručenej kvalite a dobrom servise.

Sortiment je rôznorodý: klasické pančuchové nohavice, pančuchové nohavice predĺžené, s veľkým i malým klinom,  samodržiace pančuchové nohavice a legíny. Z krátkého tovaru ponúkame dámske ponožky a podkolienky s jemným lemom a  jemné dámske ťapky. Z materiálov sa používa polyamid, strech, elastan, a mikrovlákno v kombinácii s elastanom, v rôznych hrúbkach od 15 den do 60 den a k dispozícii je široká škála farebných odtieňov podľa želania zákazníka. Spoločnosť TREROSE ponúka i dámske a detské zimné pančuchové nohavice z bavlny a akrylu. Výrobky sú balené do moderných obalov s typickým kvetinovým motívom.

TREROSE sa tiež zaoberá  predajom najrôznejšieho ponožkového tovaru od bežných dámskych a pánskych ponožiek až po ponožky pre najrôznejšie činnosti ako napr.: pre cyklistiku, turistiku, treking, lyžovanie...

Spoločnosť TREROSE, spol. s r.o. dodáva svoje výrobky nielen na domáci slovenský trh , ale i do okolitých štátov, najmä do Česka, Maďarska a Rakúska.        

Od marca 2014 ponúkame svoje výrobky aj cestou e-shopu, aby sme sa tak priblížili zákazníkom a ponúkli svoje služby aj tým, ktorí nemajú v svojom bydlisku ponuku celého sortimentu TREROSE.

Veríme, že budete s našimi službami spokojní.